Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

Kombi - Klima Tamiratı Fiyatları detayları - İzmir Evka 1

Firmamız İzmir kombi servisi olarak teknolojisi noktasında mükemmel bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Kombinizi kısa süre için kapatıp tekrar açarsanız daha fazla yakıt harcayacaktır. Arıza ya da bakım mı yaptırmayı düşünüyorsunuz, bunu iletmeniz size daha akıcı yardımcı olmamızı sağlayacak.

Radyatörlerin ortalama 3 yılda bir defa temizlenmesi uygundur. Servis hizmetimizde tamamen orjinal yedek parça kullandığımız gibi 12 ay garantili hizmet sunmaktayız. Hermetik tip kombiler; Açık yanma odası bulunmayan kombilerdir ve hermetik tabir ettiğimiz cihazlar olup bacaya ihtiyaç göstermezler.

İzmir Evka 1 Kombi - Klima Tamiratı hizmetlerimiz yanısıra, Altındağ Kombi - Klima Tamiratı, Hatay Kombi - Klima Tamiratı, Şirinyer Kombi - Klima Tamiratı, Gültepe Kombi - Klima Tamiratı, Bornova Kombi - Klima Tamiratı, Üçyol Kombi - Klima Tamiratı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler