Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

Kombi - Klima Onarım - Ferroli Onarımı Firması

İzmir genelinde Yuvam Teknik kombi ve tesisat bakım servisi olarak petek temizliği alanında gelişmiş cihazlarımız ve deneyimli ekibimiz ile eviniz veya iş yerinizdeki sorunları en kısa sürede çözüyoruz.

Peteklerde gün geçtikçe paslanma ve çamurlaşma artarak devam ederken, malzeme sorunları da farklı boyutlara ulaşır, su damlatmalar, kombide arızalar, pompa blokajları, kombi ve tesisatta sesli çalışma gibi sorunlar görünmeye başlar. Zaman zaman gerekli eğitimlerle sertifikalandırılan usul personel, insanların güvenini kazanabilecek kapasitede olup, iş hususlarında ve iletişimde de gerekli testlerden geçmiş kişilerden olmasına firmamız tarafından özen gösterilmektedir.

İzmir Hatay Kombi - Klima Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Basmane Kombi - Klima Onarım, Sarnıç Kombi - Klima Onarım, Göztepe Kombi - Klima Onarım şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler