Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

Kombi - Klima Arızası Ücretleri bilgileri Bayraklı İzmir

Gün arasında servis merkezimizi arayan kombi ile alakalı her türlü sorunu olan müşterilerimize zaman aksamı olmadan bakımları yapılmaktadır. Keşif,tamir,bakım ve yedek parça değişimi yükümlülükleri Yuvam Teknik ile itinayla vermekteyiz. Kombinize arıza esnasında kendiniz müdahale etmemeniz gerektiği gibi; tesisatçı, elektrikçi gibi branşı bulunmayan kişilere kombinizi emanet etmeyin ve en doğru çözüm için çağrı merkezimizden randevu alınız. Kombi markaları ile bir bağımız olmadığı için yetkili servisleri bilerek dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Yuvam Teknik olarak İzmir hizmet vermekteyiz. Sizlere sağladığımız kaliteli bakım ve onarım hizmetinin yanı sıra değişen yedek parça ve işçilik için de 1 yıllık garanti sağlıyoruz. Tamir ve Bakım Servislerimizde tüm yaptığımız işlemler 1 sene garanti işinde dır.

İzmir Kombi Klima Servisi marka ve logolardan bağımsız tam ve kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. Kombi arıza servisleri içerisinde müşteri memnuniyetine verdiği önem, kombi arıza giderme ve bakım uygulamalarındaki uzmanlığı ile lider olan kombi servisimiz, İzmir her bölgesinde hizmet vermektedir. Bir apartmanda tek kombi ile birkaç daire aynı anda ısıtılabilir ve çzellikle dubleks daireler için uygundur ancak kombi kapasitesinin iki daireyi ısıtacak güçte seçilmesi gerekmektedir.

İzmir Bayraklı Kombi - Klima Arızası hizmetlerimiz yanısıra, İşçievleri Kombi - Klima Arızası, Narlıdere Kombi - Klima Arızası, Sarnıç Kombi - Klima Arızası, İnciraltı Kombi - Klima Arızası, Yenişehir Kombi - Klima Arızası, Karataş Kombi - Klima Arızası, Hatay Kombi - Klima Arızası şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler