Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

Klima ve Kombi Onarım Özel Servisi bilgisi - İzmir gaziemir

Eğer kombinizi aldığınız andan itibaren sorunsuz ve arızasız uzun yıllar kullanmayı istiyorsanız, kombi bakımını düzenli yaptırmanız gerekmektedir. Doğalgaz faturalarınızın bütçenize zarar vermemesi için kombilerinizin bakımı yanı sıra peteklerinizin ve kalorifer tesisatınızın temizliğinide uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İzmir Kombi tamir servisimiz doğru bir servistir ve fabrika ile hiçbir bağı yoktur, sadece garantisi biten veya garanti dışı kalmış cihazlara bakmaktadır.

İzmir kombi bakımı kombi arıza onarımı alanında 19 yıllık üst düzey tecrübemiz ile İzmir semtlerine kombi yetkili servis firmamız hizmet vermektedir. İzmir genelinde verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti kapsamındadır. Kombi servisçiliği kapsamında sağlıklı bir adres arayanlar için birinci sınıf güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti hususlarında gerekli donanıma sahip ekibimizle İzmir siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kombilerin, yılda sonbahar ve ilkbahar aylarında kombi servis firmaları tarafından bakımlarının yapılması önemlidir.

İzmir gaziemir Klima ve Kombi Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Konak Klima ve Kombi Onarım, Bayraklı Klima ve Kombi Onarım, Bornova Klima ve Kombi Onarım, Fahrettin Altay Klima ve Kombi Onarım şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler