Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

İzmir Küçükpark Klima ve Kombi Bakımı ve Onarımı

İzmir geneli itibari ile sektöründe ki tecrübesini günümüze kadar taşıyıp, İzmir' ilinde kombi usul servisi boyutunda birinci sınıf olarak hizmet vermektedir. İzmir genelinde üstün makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız temizleme işlemleri ile kombi,tesisat,radyatör ve petekleriniz ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktayız. Kombi bakımı yapılmasında temel amaç, verim kaybını yok etmektir. İzmir şehrinin her ilçesinde bulunan şubelerimiz ile nerede olursanız olun her zaman hizmetinizdeyiz.

Petekleriniz temizlenirken tesisattaki tüm pis su, çamur, tortu makine yardımıyla gidere boşaltılır. Kombi bakımı yapıldıkdan sonra, cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılır ve teslim edilir. Küçükpark semtinin her mahallesine Arçelik kombi servis hizmeti vermekteyiz.

İzmir genelinde tüm kombi ve şofben sorunlarınız için lütfen bizimle irtibat kurunuz. Radyatörlerin ortalama 3 yılda bir defa temizlenmesi uygundur. Yerli ve yabancı cihazlarla ilgili olan ve imalattan kaynaklanan sorunlarınız için TMMOB Makine Mühendisleri Odası veya Türk Standartlar Enstitüsü'ne (TSE) başvurunuz. İzmir genelinde nobetci ekibimiz ile 7Gün/24Saat hizmet vermekteyiz.

İzmir Küçükpark Klima ve Kombi Bakımı ve Onarımı hizmetlerimiz yanısıra, Bayraklı Klima ve Kombi Bakımı ve Onarımı, Buca Klima ve Kombi Bakımı ve Onarımı, Konak Klima ve Kombi Bakımı ve Onarımı, Evka 2 Klima ve Kombi Bakımı ve Onarımı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler