Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

İzmir İşçievleri Klima ve Kombi Arıza Servis

Markası ve modeli ne olursa olsun kombi-klima arızası halinde metod servisimizi arayarak arıza kaydı bırakmanız halinde aynı gün hatta 1-2 saat arasında yetkili ustalarımızı adresinize gönderiyoruz. Ferroli servisini ağırlı olarak İzmir İşçievleri geneline vermekteyiz. İzmir kombi petek tamir bakım firmamız ile her noktaya hızlı bir durumda kombi bakım hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Hangi marka olursa olsun kombinizde ortaya çıkan arızalarınız servisimiz tarafından tamir edilerek giderilmektedir. Doğalgaz metan ve etan olmak üzere ceşitli hidro karbonlardan meydana çıkan yanıcı bir gaz karışımıdır, bu nedenle şebekeye çürük sarımsak kokusunu andıran tetrahidroteofen denilen bir madde katilmaktadir.

Kombi bakımı ve arıza sonrası tamiri ile yetkili kombi usul servis güven ve hizmet çerçevesi arasında hizmetinizde olan firmamız GARANTİLİ HİZMET vermektedir.

İzmir İşçievleri Klima ve Kombi Arıza hizmetlerimiz yanısıra, Mimkent Klima ve Kombi Arıza, Küçükpark Klima ve Kombi Arıza, Egekent Klima ve Kombi Arıza, Hatay Klima ve Kombi Arıza, Karşıyaka Klima ve Kombi Arıza, Çankaya Klima ve Kombi Arıza şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler