Ana Sayfa Kombi Tamiri-BakımıKlima BakımKlima Servisi ve Bakım ÜcretiBeyaz Eşya Servisiİletişimizmir Klima Kombi Servisi Haberleri

İnönü Caddesi Klima ve Kombi Bakımı Ücretleri

Kombi bakımı sırasında fan yerinden sökülür, hava kanallarında bulunan toz ve pislikten arındırılır. Kombilerin derecelerinin vs göründüğü ekranda hata kodlarıda çıkabilmektedir. Kombi su seviyesi ara ara azalıyorsa kombi su eksiltiyor sorunu ile karşılaştığında muhtemelen tekrar kombinin altındaki vanayı çevirerek su ilavesi yapıyorsunuzdur, ancak bu sorunun asla kesin çözümü değildir, çözüm için öncelikle su seviye azalmasının sebebi tespit edilmelidir. Deneyimli Personelimiz ile, güler yüzlü hizmet anlayışımızla, her gün daha fazla müşteriyi memnun etmek bizim için en önemli misyon olmuştur. İzmirın her yerine servislerimiz vardır.

İzmir İnönü Caddesi Klima ve Kombi Bakımı hizmetlerimiz yanısıra, Osmangazi Klima ve Kombi Bakımı, Bozyaka Klima ve Kombi Bakımı, Manavkuyu Klima ve Kombi Bakımı, Alsancak Klima ve Kombi Bakımı, Narlıdere Klima ve Kombi Bakımı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
İzmir Arçelik Servisi
Bornova Arçelik Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Vestel Servisi
İzmir Beko Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Servisinden Haberler